تبليغات X

راههای بزرگ شدن اندام تناسلی مردان | راه های بزرگ شدن اندام تناسلی مرد

نام محصول: قرص ویگرکس پلاس آمریکائی اصل    کد محصول: ۱۸۳۵

کاربرد: داروئی قوی وطبیعی جهت تقویت و بزرگ و کلفت کردن آل ت تناسلی

قیمت: ۱,۳۰۰,۰۰۰ ریال

روش خرید: نقدی و پستی و …

 

ویگرگس پلاس یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش سایز ( طولی و قطری ) و حجم کلی آل ت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی جن سی ، قدرت و سختی نعوظ ، افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زود هنگام و … مورد استفاده قرار میگیرد. در این مکمل از گیاهان متنوعی از فرهنگ ها و تمدن های شهیر سراسر جهان برای افزودن به حجم بافت های تهییج پذیر ، اسفنجی و خون پذیر آل ت تناسلی (Erectile Tissues) بهره گرفته شده است.

مکمل جنسی VigRXplus دارای مواد غنی شده محرک جن سی گیاهی میباشد که برگرفته از فرهنگ ها و تمدن های کهن چین ، اروپا و آمریکای جنوبی برای بزرگ و قطور کردن آ لت تنا سلی ، تحریک فعالیت های ج ن سی ، نگهداری حالت ن ع و ظ آلت تنا سلی در هنگام نزدیکی و افزایش تعداد و تولید ا سپرم های ترشحی در بیضه ها بوده که سال های متمادی از آنها بهره گرفته میشده است. این مکمل اتساع عروقی (Vasodilation) نسوج پیرامونی آلت تناسلی را افزایش داده و از این طریق موجب بهبود و درمان مشکلات شریانی نظیر شق پذیری تنا سلی (Arterial Erectile Dysfunction) میگردد از سوی دیگر بدون آنکه هیچگونه تاثیری در فشار خون سیستماتیک بدن داشته باشد ، شدت جریان خون را در سرخ رگ ها و سیاه رگ های مستقر در آ لت تناسلی با تاثیر مستقیم بر سلول های اپیتلیال داخل عروقی (Epithelial Cells) بهبود می بخشد.

طریقه مصرف VigRXPlus :قرص روش مصرف نسبت به فیزیولوژی بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمایلات شخصی وی تغییر می یابد. در حالت کلی مصرف دو عدد قرص ویگرکس پلاس در روز ترجبحاً همراه با غذا (یک یا دو قرص ویگرکس پلاس هنگام صبحانه و یک یا دو عدد دیگر هنگام شام) شرایط معمول استفاده از این مکمل است. شایان ذکر است که مصرف بیش از چهار قرص ویگرکس پلاس در روز به غیر از موارد خاص و به دستور پزشک متخصص توصیه نمیگردد. در بالا اثرات استفاده از این مکمل تا نه ماه شرح داده شد ، لیکن جهت دستیابی به اثراتی نظیر افزایش سایز و درازا ، مصرف حداقل دو بسته و یا بیشتر به شکل متوالی ضروری است.

“”توجه:””این محصول دارای مجوز به شماره ۲۱۳۹۶/۵/۱/د از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی

برای خرید ویا کسب اطلاعات بیشتر ابتدا بروی خرید پستی کلیک کنید سپس مسئول فروش با شما تماس می گیرد و شما می توانید سوالاتتان را از او بپرسید.

برخی از امکانات و قابلیتها:

*بزرگ وکلفت کردن دائمی سایز آل ت تناسلی

*تسلط بر زمان ، قدرت و کیفیت نزدیکی جن سی

*بهبود وضعیت جن سی فرد

*جلوگیری از انزال زود هنگام و افزایش زمان مقاربت

*حالت رسیدن به اوج لذت جن سی که نهایتاً به انزال منجر میشود

تنظیم و ارتقاء عملکرد غدد جن سی و بیضه ها.*

*افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آل ت تناسلی در هنگام تحریک جن سی

*افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جن سی

*این محصول دارای مجوز به شماره ۲۱۳۹۶/۵/۱/د از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی

خرید قرص ویگارکس پلاس اصل

قیمت:۱۳۰۰۰۰ تومان

بر چسب ها :

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit